Podróż sentymentalna.

1

Byłem niedawno w Szczecinie. Odwiedzałem kolegę z lat szkolnych. Nie widzieliśmy się tyle lat. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Pochwaliliśmy się swoim rodzinami, dziećmi i wnukami. Okazało się, że Krzysztof jest przedsiębiorcą.

Pracę rozpoczął w branży budowlanej. Jego firma budowlana do dziś wspaniale prosperuje na rynku budowlanym zachodniego pomorza. Specjalizuje się w remontach mieszkań i domów jednorodzinnych. Prace wykończeniowe zawsze wykonywał z należytą starannością.

Solidni fachowcy wciąż są w cenie i nie narzekają na brak zleceń. Malowanie albo tapetowanie nie stanowiły nigdy wielkiego wyzwania dla jego ekipy. Modernizacje instalacji elektrycznej to chleb powszedni dla nich. Nowe materiały? Z nimi też są na bieżąco. Nie straszne im np. termoplastyczne elastomery. Remonty mieszkań były dla jego firmy podstawowym punktem w zestawie usług.

Każdy remont mieszkania przeprowadzany jest z należytą uwagą. Kładzenie płytek na ścianę lub terakotę na podłogę robią w takim tempie, którego nie powstydziłyby się japońskie koleje. Większe inwestycje również nie stanowią przeszkody w podjęciu współpracy. Remonty domów zdarzają się nader często.

Za ostatni remont domu, którego się podjął, otrzymał nagrodę, gdyż został zgłoszony do konkursu organizowanego przez lokalną, branżową gazetę. Prestiż firmy wciąż rośnie, klienci są zadowoleni, zleceń kolejka rośnie. Można z ufnością patrzeć w przyszłość.